FK Kylešovice

mladší přípravka a školička

!!! PROSÍME POZOR !!! Tak jako minulý rok, tak i letos proběhne ukončení sezóny formou Mikulášské nadílky. Akce se uskuteční 6.12.2019 za přítomnosti ČERTA A MIKULÁŠE, předpokládaný čas je 17.00 hod. (upřesníme). Pro děti  budou připraveny balíčky - cena balíčku 100,- kč, možnost objednání i pro sourozence, kteří budou také vítáni.

Balíčky je nutno objednat formou sms - jméno, počet balíčků na tel. čísle: 603997606  nejpozději do 20.11.2019. Poté prosím plaťte trenérům. (u trenérů balíčky neobjednávejte). Pro děti a rodiče bude připraveno opékání špekáčků a dále raut, čaj a svařák - vše hrazeno klubem (počet zúčastněných osob na raut hlaste také v sms zprávě současně s balíčky).

!!! Foto hráčů a soupiska jsou doplněny ve Fotogalerii a Soupisce !!!

Rozdělení dětí pro tréninky v tělocičně:

1. SKUPINA A roč. 2010 a 2011:  Bajgar J.(2009), Borbinčák D., Florjánek D., Kupková N., Wallik P., Ahmeti A., Bajgar M., Kantor D., Knop F., Mikýsek M., Píšala D., Válek V., Ratimorský J., Halama V., Kovář V., Kučera M.

2. SKUPINA B roč. 2012 a ml.:  Bezecný V., Černín E., Kantor Š., Klein M., Sabo P., Tesárek L., Werner M., Ignác E., Kozák J., Novotný Š., Noháčka F., Knop P., Ahmeti A., Kalus J., Pospíšil M., Vlček F.

!!! Pokud některý hráč není ve skupinách vypsán, napište sms na tel.: 732845435. Uveďte jméno a příjmení a ročník nar. hráče - ozvu se zpět. !!!!

Tréninky pro Skupinu A (ročníky 2010/2011)

!!! Všechny tréninky jsou v Sokolce u hřiště v Kylešovicích !!!

Pondělí 17:00 - 18:00 hod

Čtvrtek 16:00 - 17:00 hod

Pátek 18:00 - 19:00 hod

!!! V sudý týden budou na pondělní tréninky chodit spolu se Skupinou A tito hráči: Bezecný V., Černín E., Kantor Š., Klein M., Sabo P., Tesárek L. !!!

!!! V lichý týden budou na pondělní tréninky chodit spolu se Skupinou A tito hráči: Werner M., Ignác E., Kozák J., Novotný Š., Noháčka F., Knop P. !!!

Tréninky pro Skupina B (ročníky 2012 a mladší)

!!! Všechny tréninky jsou v Sokolce u hřiště v Kylešovicích !!!

Středa 16:30 - 17:30 hod

Pátek 17:00 - 18:00 hod

V sekci příspěvky naleznete vše potřebné k provedení platby příspěvků.

Online: 1